Certyfikaty

Dr Łukasz Pacek

specjalista dermatolog–wenerolog

Jako lekarz dermatolog specjalizuje się w teoretycznych i praktycznych aspektach dermatologii i medycyny estetycznej, tj. diagnozowanie i leczenie chorób skóry u dorosłych i dzieci. Konsultacje i leczenie dermatologiczne oraz wenerologiczne dotyczą najczęściej problemów związanych ze skórą i jej przydatkami (paznokcie i włosy), tj.: łuszczyca, atopowe zapalenie skóry (AZS), bielactwo, wypadanie włosów (łysienie), trądzik młodzieńczy, trądzik różowaty, brodawki wirusowe (kurzajki), grzybica skóry i paznokci, i wiele innych.

Certyfikaty

Certyfikat uczestnictwa w internetowym sympozjum naukowym “6 miesięcy z COVID-19. Co dziś wiemy o diagnostyce SARS-CoV-2”
Certyfikat uczestnictwa w Sympozjum Naukowo-Szkoleniowym “Dermatologia, Standardy postępowania, najnowsze doniesienia”
Certyfikat uczestnictwa w Konferencji Akademia Czerniaka
Certyfikat “Supporting the Treatment of Atopic Eczema”
Certyfikat uczestnictwa w kursie medycznym nt. “Europejski Program Edukacyjny – interdyscyplinarne oblicza współczesnej medycyny w teorii i praktyce dla lekarzy – Dermatologia i Ginekologia”
Certyfikat uczestnictwa w Konferencji “Dermatologia, Wenerologia i Alergologia”
Certyfikat uczestnictwa w kursie “Toksyna Botulinowa, Działanie toksyny botulinowej typu A w profilaktyce zmarszczek mimicznych twarzy – techniki podstawowe. Właściwa kwalifikacja pacjenta do zabiegu toksyną botulinową”
Certyfikat uczestnictwa w kursie “Nowoczesne techniki elektrochirurgiczne – cz. I. Metody usuwania włosów i naczyń. Usuwanie zmian skórnych”
Certyfikat uczestnictwa w kursie “Nowoczesne techniki elektrochirurgiczne – cz. II. Skleroterapia w dermatologii estetycznej”
Certyfikat uczestnictwa w Warsztatach Dermatoskopowych podczas Konferencji “Dermatologia, Wenerologia i Alergologia”
Certyfikat uczestnictwa w Sympozjum Naukowo-Szkoleniowym “Dermatologia, Oczekiwania i potrzeby”
Certyfikat uczestnictwa w XVI Kongresie Stowarzyszenia Lekarzy Dermatologów Estetycznych
Certyfikat uczestnictwa w kursie “PRX-T33 Biorewitalizacja Bez Igieł”
Certyfikat przeszkolenia z obsługi aparatury i urządzeń kriomedycznych